109路公交车是昆明公交普线公交,从巫家坝车场(雨龙路)站出发,到达阳光花园小区(阳光中路)站,共途经25个站点。
前往官渡区医院站、关上(日新路)站、官渡广场(民航路)站等站点的乘客均可搭乘昆明109路公交车,运行时间6:00-20:00,高峰要40分钟一趟,低峰要90分钟一趟。
本文链接:https://www.modengshe.com/jiankangshenghuo/xinli/20opke.html